Ja se si ngjante Google në vitin 1998 - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ja se si ngjante Google në vitin 1998

Ja se si ngjante Google në vitin 1998

· 1 · 64

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 28-09-2013, 14:50:02
Ja se si ngjante Google në vitin 1998
      


Google ka shtuar një tjetër opsion surprizë me rastin e 15 vjetorit. Nëse shkruani “Google in 1998” në motorin e kërkimit (Google Search) do të shihni se si dukej faqja para 15 vitesh. Nuk janë vetëm pamjet vizuale ato të …...
            

http://www.pcworld.al/ja-se-si-ngjante-google-ne-vitin-1998/
      

Temat e fundit