Ja se si të radhisni gjërat që duhet të realizoni në bazë të rëndësisë së tyre - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ja se si të radhisni gjërat që duhet të realizoni në bazë të rëndësisë së tyre

Ja se si të radhisni gjërat që duhet të realizoni në bazë të rëndësisë së tyre

· 1 · 163

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 04-11-2013, 12:50:02
Ja se si të radhisni gjërat që duhet të realizoni në bazë të rëndësisë së tyre
      


Android: Një matricë Eisenhower është një rrugë efikase për të vendosur prioritet mbi gjërat që duhet të bëni duke i radhitur në katër kategori, duke u bazuar në rëndësinë dhe urgjencën e tyre. MyEffectivenessHabi ts iu mundëson që ta përdorni këtë …...
            

http://www.pcworld.al/ja-se-si-te-radhisni-gjerat-qe-duhet-te-realizoni-ne-baze-te-rendesise-se-tyre/
      

Temat e fundit