Ja se si të shihni se cili aplikacion zë më tepër hapësirë në pajisjen tuaj iPhone - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ja se si të shihni se cili aplikacion zë më tepër hapësirë në pajisjen tuaj iPhone

Ja se si të shihni se cili aplikacion zë më tepër hapësirë në pajisjen tuaj iPhone

· 1 · 184

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 05-11-2013, 20:50:02
Ja se si të shihni se cili aplikacion zë më tepër hapësirë në pajisjen tuaj iPhone
      


Çfarë po ju zë aq shumë hapësirë në diskun tuaj në iPhone ose iPad dhe po iu pamundëson që të shkarkoni dhe instaloni një aplikacion të ri shkëlqyes ose një version të ri të iOS-it? Një panel disi i fshehur …...
            

http://www.pcworld.al/ja-se-si-te-shihni-se-cili-aplikacion-ze-me-teper-hapesire-ne-pajisjen-tuaj-iphone/
      

Temat e fundit