Nese ju kanë bllokuar një uebfaqe: Përdorni Google Translate - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Nese ju kanë bllokuar një uebfaqe: Përdorni Google Translate

Nese ju kanë bllokuar një uebfaqe: Përdorni Google Translate

· 1 · 73

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 17-09-2013, 22:50:03
Ju kanë bllokuar një uebfaqe: Përdorni Google Translate
      


Ja një mënyrë interesante për këdo që jeton në një vend ku qeveria i ka bllokuar disa uebfaqe apo për përdoruesit që përdorin versione të kufizuara të internetit në institucionet e ndryshme. Ju mund të përdorni lehtësisht Google Translate për …...
            

http://www.pcworld.al/ju-kane-bllokuar-nje-uebfaqe-perdorni-google-translate/
      
« Editimi i fundit: 23-03-2021, 09:55:03 nga Ωμέγα »

Temat e fundit