Lamtumira emocionale e Steve Ballmer për Microsoft-in - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Lamtumira emocionale e Steve Ballmer për Microsoft-in

Lamtumira emocionale e Steve Ballmer për Microsoft-in

· 1 · 89

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 29-09-2013, 22:50:02
Lamtumira emocionale e Steve Ballmer për Microsoft-in
      


Shefi ekzekutiv në largim i Microsoft-it, Steve Ballmer, ka qenë gjithmonë një ligjërues mjaft i dalluar, ku entuziazmi i tij për ndërmarrjen e tij është i mahnitshëm, duke i kthyer ngjarjet e zakonshme të ndërmarrjes në paraqitje emocionale që shpesh …...
            

http://www.pcworld.al/lamtumira-emocionale-e-steve-ballmer-pe-microsoft-in/
      

Temat e fundit