LG paraqet G Flex, smartfonin e parë “real” në botë që mund të lakohet - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

LG paraqet G Flex, smartfonin e parë “real” në botë që mund të lakohet

LG paraqet G Flex, smartfonin e parë “real” në botë që mund të lakohet

· 1 · 63

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 28-10-2013, 12:50:01
LG paraqet G Flex, smartfonin e parë “real” në botë që mund të lakohet
      


Pas një serie të lëshimeve, LG ka lajmëruar hollësitë për smartfonin e vet me ekran që mund të lakohet, G Flex. Telefoni, që përdor teknologjinë e ekranit OLED për të mundësuar një lakim dramatik në boshtin horizontal, është mes 7.9 …...
            

http://www.pcworld.al/lg-paraqet-g-flex-smartfonin-e-pare-real-ne-bote-qe-mund-te-lakohet/
      

Temat e fundit