LG po përgatit smartfonin me ekran të lakuar “G Flex” - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

LG po përgatit smartfonin me ekran të lakuar “G Flex”

LG po përgatit smartfonin me ekran të lakuar “G Flex”

· 1 · 63

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 04-10-2013, 14:50:02
LG po përgatit smartfonin me ekran të lakuar “G Flex”
      


Është raportuar se LG është duke punuar për lançimin e një smartfoni me ekran të lakuar. Planet e lançimit nuk janë finalizuar ende, megjithatë ka të ngjarë që smartfoni të quhet “G Flex” dhe pritet të ketë një ekran 6 …...
            

http://www.pcworld.al/lg-po-pergatit-smartfonin-me-ekran-te-lakuar-g-flex/
      

Temat e fundit