LinkedIn ridizajnon menunë e navigimit - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

LinkedIn ridizajnon menunë e navigimit

LinkedIn ridizajnon menunë e navigimit

· 2 · 114

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 24-05-2013, 08:50:03
LinkedIn ridizajnon menunë e navigimit
      


LinkedIn vazhdon me planin e vet për përmirësimin e eksperiencës së anëtarëve në këtë rrjet profesional duke ofruar këtë herë një navigim shumë herë më të thjeshtuar dhe më tërheqës nisur nga ndryshimet e fundit në dizajnin e aplikacioneve për …...
            

http://www.pcworld.al/linkedin-ridizajnon-menune-e-navigimit/
      

  • Postime: 12726
  • Karma: +31/-8

#1 ne: 24-05-2013, 08:56:19
bukur!!

Temat e fundit