Livscribe 3 Smartpen, stilolapsi i mençur që lidhet me iOS 7 përgjatë Blutetooth-it - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Livscribe 3 Smartpen, stilolapsi i mençur që lidhet me iOS 7 përgjatë Blutetooth-it

Livscribe 3 Smartpen, stilolapsi i mençur që lidhet me iOS 7 përgjatë Blutetooth-it

· 1 · 66

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 28-10-2013, 20:50:02
Livscribe 3 Smartpen, stilolapsi i mençur që lidhet me iOS 7 përgjatë Blutetooth-it
      


Edhe pse është e vërtetë që funksioni i thjeshtë i shkrimit të gjërave në letër është duke dalë jashtë mode për shkak të pajisjeve dixhitale, janë ende disa që parapëlqejnë të mbajnë shënime me laps ose stilolaps. Për ata përdorues, …...
            

http://www.pcworld.al/livscribe-3-smartpen-stilolapsi-i-mencur-qe-lidhet-me-ios-7-pergjate-blutetooth-it/
      

Temat e fundit