Me instalimin e iOS 7 New Tab pajisni Chrome New Tab me dizajnin e ri - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me instalimin e iOS 7 New Tab pajisni Chrome New Tab me dizajnin e ri

Me instalimin e iOS 7 New Tab pajisni Chrome New Tab me dizajnin e ri

· 1 · 169

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 04-11-2013, 04:50:02
Me instalimin e iOS 7 New Tab pajisni Chrome New Tab me dizajnin e ri
      


Dizajni i ri i iOS 7 ka padyshim një prej ndërfaqeve më të më të thjeshta për t’u përdorur dhe për t’u shfletuar. Në qoftë se do të donit të përjetonit një eksperiencë të ngjashme në Google Chrome atëherë do …...
            

http://www.pcworld.al/me-instalimin-e-ios-7-new-tab-pajisni-chrome-new-tab-me-dizajnin-e-ri/
      

Temat e fundit