Më në fund Google kufizon aksesin ndaj fjalëkalimeve të ruajtura në Chrome - Zeri.tech

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Më në fund Google kufizon aksesin ndaj fjalëkalimeve të ruajtura në Chrome

 Më në fund Google kufizon aksesin ndaj fjalëkalimeve të ruajtura në Chrome

· 1 · 288

  • Postime: 25420
  • Karma: +0/-0

ne: 06-11-2013, 04:50:01
Më në fund Google kufizon aksesin ndaj fjalëkalimeve të ruajtura në Chrome
      


Një pjesë e mirë e përdoruesve janë në dijeni të ekzistencës së një opsioni në Google Chrome që mundëson ruajtjen e fjalëkalimeve. Çdo përdorues që drejtohej në këtë direktori: “chrome://settings/passwords” mund të aksesonte fare lehtë fjalëkalimet e ruajtura. Në lidhje …...
            

http://www.pcworld.al/me-ne-fund-google-kufizon-aksesin-ndaj-fjalekalimeve-te-ruajtura-ne-chrome/
      

Temat e fundit