Nexus 5 i bardhë i Google mund të lançohet më 1 nëntor - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Nexus 5 i bardhë i Google mund të lançohet më 1 nëntor

Nexus 5 i bardhë i Google mund të lançohet më 1 nëntor

· 1 · 78

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 28-10-2013, 12:50:01
Nexus 5 i bardhë i Google mund të lançohet më 1 nëntor
      


Nexus 5 nuk ka qenë telefon edhe aq misterioz, pasi kemi parë fotografi, një video të zbuluar dhe pamje të produktit të cilat ishin publikuar aksidentalisht në Google Play, kështu që është e drejtë të thuhet që ne e dimë …...
            

http://www.pcworld.al/nexus-5-i-bardhe-i-google-mund-te-lancohet-me-1-nentor/
      

Temat e fundit