Nike lëshon aplikacionin Nike+ Move, që përdor çipin M7 në iPhone 5S - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Nike lëshon aplikacionin Nike+ Move, që përdor çipin M7 në iPhone 5S

Nike lëshon aplikacionin Nike+ Move, që përdor çipin M7 në iPhone 5S

· 1 · 168

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 05-11-2013, 12:50:02
Nike lëshon aplikacionin Nike+ Move, që përdor çipin M7 në iPhone 5S
      


Nike lajmëroi në eventin e Apple për iPhone-t e rinj gjatë shtatorit që do të lëshojë një aplikacion Nike+ Move për të marrë përparësinë e çipit M7 në iPhone 5s, një bashkë-procesor që ndjek akselerometrin, giroskopin dhe busullën. Aplikacioni ka …...
            

http://www.pcworld.al/nike-leshon-aplikacionin-nike-move-qe-perdor-cipin-m7-ne-iphone-5s/
      

Temat e fundit