NSA ka përgjuar 35 liderë botërorë - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

NSA ka përgjuar 35 liderë botërorë

NSA ka përgjuar 35 liderë botërorë

· 1 · 76

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 25-10-2013, 14:50:02
NSA ka përgjuar 35 liderë botërorë
      


Sipas një dokumenti të lëshuar nga ish – kontraktuesi i Agjencisë Kombëtare të Sigurisë, Edward Snowden, i cili këtë dokument e zbuloi për gazetën The Guardian, SHBA ka përgjuar bisedat telefonike të 35 liderëve botërorë. Emrat e liderëve nuk ishin …...
            

http://www.pcworld.al/nsa-ka-pergjuar-35-lidere-boterore/
      

Temat e fundit