Paketa iWork e Apple ofrohet pa pagesë për shkak të një gabimi në Mac App Store - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Paketa iWork e Apple ofrohet pa pagesë për shkak të një gabimi në Mac App Store

Paketa iWork e Apple ofrohet pa pagesë për shkak të një gabimi në Mac App Store

· 1 · 86

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 26-10-2013, 14:50:02
Paketa iWork e Apple ofrohet pa pagesë për shkak të një gabimi në Mac App Store
      


Sipas një raportimi, paketa iWork e Apple, rivalja në treg e paketës Office të Microsoft-it, është bërë së fundmi subjekt i një gabimi në Mac App Store që ka mundësuar përdorimin pa problem të kësaj platforme edhe për ata persona …...
            

http://www.pcworld.al/paketa-iwork-e-apple-ofrohet-pa-pagese-per-shkak-te-nje-gabimi-ne-mac-app-store/
      

Temat e fundit