Pay Pal prezanton një metodë të re pagese - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pay Pal prezanton një metodë të re pagese

Pay Pal prezanton një metodë të re pagese

· 1 · 66

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 09-10-2013, 14:50:02
Pay Pal prezanton një metodë të re pagese
      


Në përpjekje për të shtrirë biznesin e vet edhe në dyqanet fizike përveç atyre on line, Pay Pal ka vendosur të prezantojë një mënyrë të re pagese që konsiston në përdorimin e një aplikacioni në vend të kartave të kreditit …...
            

http://www.pcworld.al/pay-pal-prezanton-nje-metode-te-re-pagese/
      

Temat e fundit