Përditësimi i sistemit Blackberry 10.2 gati për përdoruesit gjatë kësaj jave - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Përditësimi i sistemit Blackberry 10.2 gati për përdoruesit gjatë kësaj jave

Përditësimi i sistemit Blackberry 10.2 gati për përdoruesit gjatë kësaj jave

· 1 · 74

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 24-10-2013, 14:50:01
Përditësimi i sistemit Blackberry 10.2 gati për përdoruesit gjatë kësaj jave
      


Blackberry ka detajuar lançimin e versionit të përditësuar të sistemit operativ 10.2. Përditësimi do të aplikohet gjatë kësaj jave ndaj pajisjeve Blackberry Z10 ose Q10. Kjo periudhë kohore në fakt vlen vetëm për përdoruesit e këtyre pajisjeve në Afrikë, Lindjen …...
            

http://www.pcworld.al/perditesimi-i-sistemit-blackberry-10-2-gati-per-perdoruesit-gjate-kesaj-jave/
      

Temat e fundit