Raporti i ITU-së: Shqipëria me progress të theksuar dhe çmime të ulëta shumë afër Evropës - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Raporti i ITU-së: Shqipëria me progress të theksuar dhe çmime të ulëta shumë afër Evropës

Raporti i ITU-së: Shqipëria me progress të theksuar dhe çmime të ulëta shumë afër Evropës

· 1 · 87

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 09-10-2013, 14:50:02
Raporti i ITU-së: Shqipëria me progress të theksuar dhe çmime të ulëta shumë afër Evropës
      


Brezi i gjërë në smartfonë dhe tabletë është shndërruar në segmentin që po rritet më shpejt në tregun e ICT-së, sipas raportit vjetor të ITU-së (Unionit Ndërkombëtar të Telekomunikacionit) i cili mban titullin “Measuring the Information Society 2013.” Shifrat e …...
            

http://www.pcworld.al/raporti-i-itu-se-shqiperia-me-progress-te-theksuar-dhe-cmime-te-uleta-shume-afer-evropes/
      

Temat e fundit