Raportim: Windows Phone tejkalon iOS-in në Itali dhe bën progres në Evropë - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Raportim: Windows Phone tejkalon iOS-in në Itali dhe bën progres në Evropë

Raportim: Windows Phone tejkalon iOS-in në Itali dhe bën progres në Evropë

· 1 · 150

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 06-11-2013, 12:50:02
Raportim: Windows Phone tejkalon iOS-in në Itali dhe bën progres në Evropë
      


Përpjekjet e Microsoft-it mesa duket po japin frytet e veta, të paktën sipas një raportimi nga Kantar Worldpanel ComTech, ku tregohen të dhëna për tre muajt deri në shtator 2013. Gjatë kësaj periudhe raportohet se Windows Phone ka tejkaluar iOS-in …...
            

http://www.pcworld.al/raportim-windows-phone-tejkalon-ios-in-ne-itali-dhe-ben-progres-ne-evrope/
      

Temat e fundit