Rekordi i ri i Android: Tashmë zotëron 81% të tregut të smartfonëve - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Rekordi i ri i Android: Tashmë zotëron 81% të tregut të smartfonëve

Rekordi i ri i Android: Tashmë zotëron 81% të tregut të smartfonëve

· 1 · 118

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 01-11-2013, 20:50:02
Rekordi i ri i Android: Tashmë zotëron 81% të tregut të smartfonëve
      


Android vazhdon të fitojë akoma më tepër terren në tregun e smartfonëve. Sipas firmës kërkimore Strategy Analytics, gjatë tremujorit të fundit të këtij viti, sistemi operativ mobil i Google arriti të zotëronte një pjesë tregu prej 81.3% duke shënuar një …...
            

http://www.pcworld.al/rekordi-i-ri-i-android-tashme-zoteron-81-te-tregut-te-smartfoneve/
      

Temat e fundit