Samsung filloi lançimin e Android 4.3 për modelin Galaxy S3 - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Samsung filloi lançimin e Android 4.3 për modelin Galaxy S3

Samsung filloi lançimin e Android 4.3 për modelin Galaxy S3

· 1 · 179

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 05-11-2013, 12:50:02
Samsung filloi lançimin e Android 4.3 për modelin Galaxy S3
      


Samsung kishte premtuar se në përfundim të muajit tetor do të lançonte për përdoruesit e Galaxy S3 versionin e përditësuar të sistemit Android 4.3 Jelly Bean. Pavarësisht se nuk ka qëndruar shumë korrekt me peridhën e lançimit, Samsung-u është përpjekur …...
            

http://www.pcworld.al/samsung-filloi-lancimin-e-android-4-3-per-modelin-galaxy-s3/
      

Temat e fundit