Samsung gjobitet për dëmtim të imazhit të HTC-së - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Samsung gjobitet për dëmtim të imazhit të HTC-së

Samsung gjobitet për dëmtim të imazhit të HTC-së

· 1 · 105

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 24-10-2013, 14:50:01
Samsung gjobitet për dëmtim të imazhit të HTC-së
      


Samsung është dënuar me 340 mijë dollarë në Tajvan, pasi ka shkelur rregullat e tregtisë së drejtë duke përdorur një fushatë në internet që lavdëronte pajisjet e veta, ndërsa i “përqeshte” ato të kundërshtarit HTC. Associated Press raporton që Komisioni …...
            

http://www.pcworld.al/samsung-gjobitet-per-demtim-te-imazhit-te-htc-se/
      

Temat e fundit