Samsung prezanton Galaxy Round, smartfonin e parë me ekran të lakuar - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Samsung prezanton Galaxy Round, smartfonin e parë me ekran të lakuar

Samsung prezanton Galaxy Round, smartfonin e parë me ekran të lakuar

· 1 · 77

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 09-10-2013, 14:50:02
Samsung prezanton Galaxy Round, smartfonin e parë me ekran të lakuar
      


Samsung gjatë muajit të kaluar “ngacmoi” audiencën e gjërë me disa plane për të lëshuar një pajisje me ekran të lakuar me një deklaratë për shtyp dhe të mërkurën kompania koreane zbuloi pajisjen: quhet Galaxy Round, siç e kanë parashikuar …...
            

http://www.pcworld.al/samsung-prezanton-galaxy-round-smartfonin-e-pare-me-ekran-te-lakuar/
      

Temat e fundit