Samsung raporton 26 % rritje në fitime, paralajmëron ngadalësim të shitjeve të smartfonëve - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Samsung raporton 26 % rritje në fitime, paralajmëron ngadalësim të shitjeve të smartfonëve

Samsung raporton 26 % rritje në fitime, paralajmëron ngadalësim të shitjeve të smartfonëve

· 1 · 83

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 25-10-2013, 14:50:01
Samsung raporton 26 % rritje në fitime, paralajmëron ngadalësim të shitjeve të smartfonëve
      


Samsung raportoi që përfitimet e veta gjatë tremujorit të tretë u rritën me 26 për qind në 10.6 trilionë uonë (rreth 9.6 miliardë dollarë), por paralajmëroi që shitjet e smartfonëve të kompanisë do të ngadalësohen falë garës së rritur. Rritja …...
            

http://www.pcworld.al/samsung-raporton-26-rritje-ne-fitime-paralajmeron-ngadalesim-te-shitjeve-te-smartfoneve/
      

Temat e fundit