Së shpejti telefonin do të mund ta karikoni në mikrovalë - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Së shpejti telefonin do të mund ta karikoni në mikrovalë

Së shpejti telefonin do të mund ta karikoni në mikrovalë

· 2 · 76

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 29-10-2013, 12:50:02
Së shpejti telefonin do të mund ta karikoni në mikrovalë
      


Mikrovala është e njohur vetëm për një gjë: ngrohjen e ushqimeve. Por, në një të ardhme të afërt, ky mund të jetë vetëm një prej funksioneve të saj. Shumë shpejt ajo mund të shërbejë edhe për karikimin e telefonëve. Kërkuesit …...
            

http://www.pcworld.al/se-shpejti-telefonin-do-te-mund-ta-karikoni-ne-mikrovale/
      

  • Postime: 12726
  • Karma: +31/-8

#1 ne: 29-10-2013, 15:01:53
pike e zeze...ndonje dite shiko kur te karikohemi e ne me nai mikrovale

Temat e fundit