SHBA: Nokia tejkalon Motorola-n në garën e vendit të katërt për smartfonë - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

SHBA: Nokia tejkalon Motorola-n në garën e vendit të katërt për smartfonë

SHBA: Nokia tejkalon Motorola-n në garën e vendit të katërt për smartfonë

· 1 · 165

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 03-11-2013, 12:50:02
SHBA: Nokia tejkalon Motorola-n në garën e vendit të katërt për smartfonë
      


Sipas të dhënave të fundit të Counterpoint, Nokia ka fituar “garën” për vendin e katërt në SHBA, duke u bërë prodhuesi i katërt më i madh në vend për tremujorin e tretë të vitit 2013. Kompania finlandeze u rendit në …...
            

http://www.pcworld.al/shba-nokia-tejkalon-motorola-n-ne-garen-e-vendit-te-katert-per-smartfone/
      

Temat e fundit