Shefi ekzekutiv i Google Eric Schmidt i irrituar me sjelljen e NSA-së - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shefi ekzekutiv i Google Eric Schmidt i irrituar me sjelljen e NSA-së

Shefi ekzekutiv i Google Eric Schmidt i irrituar me sjelljen e NSA-së

· 1 · 150

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 05-11-2013, 20:50:02
Shefi ekzekutiv i Google Eric Schmidt i irrituar me sjelljen e NSA-së
      


Shefi ekzekutiv i Google Eric Schmidt është tejmase i irrituar me Agjensinë Kombëtare të Sigurisë të SHBA-së. Ai ka deklaruar se nëse NSA ka ndërhyrë me të vërtetë në qendrat e të dhënave të kompanisë kjo sjellje është me të …...
            

http://www.pcworld.al/shefi-ekzekutiv-i-google-eric-schmidt-i-irrituar-me-sjelljen-e-nsa-se/
      

Temat e fundit