Shërbimi i inteligjencës britanike ka bashkëpunuar me Francën dhe Gjermaninë - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shërbimi i inteligjencës britanike ka bashkëpunuar me Francën dhe Gjermaninë

Shërbimi i inteligjencës britanike ka bashkëpunuar me Francën dhe Gjermaninë

· 1 · 178

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 03-11-2013, 12:50:02
Shërbimi i inteligjencës britanike ka bashkëpunuar me Francën dhe Gjermaninë
      


Zbulimet e reja mund të nxisnin debatin rreth asaj se sa bashkëfajtorë kanë qenë agjencitë evropiane të spiunimit në vëzhgimin global të NSA-së. Një analizë e marrë nga The Guaridan hedh dritë për mundësitë teknike të Francës, Spanjës, Gjermanisë, Britanisë …...
            

http://www.pcworld.al/sherbimi-i-inteligjences-britanike-ka-bashkepunuar-me-francen-dhe-gjermanine/
      

Temat e fundit