Shfaqet reklama e parë në Instagram nga dizajneri i modës Michael Kors - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shfaqet reklama e parë në Instagram nga dizajneri i modës Michael Kors

Shfaqet reklama e parë në Instagram nga dizajneri i modës Michael Kors

· 1 · 131

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 02-11-2013, 20:50:02
Shfaqet reklama e parë në Instagram nga dizajneri i modës Michael Kors
      


Tashmë është zyrtare: Instagrami ka reklama dhe e para prej tyre u shfaq gjatë ditës së premte nga dizajneri i modës, Michael Kors. Imazhi i parë ishte një orë luksoze e vendosur mbi një tavolinë, që u shpërnda për një …...
            

http://www.pcworld.al/shfaqet-reklama-e-pare-ne-instagram-nga-dizajneri-i-modes-michael-kors/
      

Temat e fundit