Si të fshini llogarinë tuaj në Instagram - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si të fshini llogarinë tuaj në Instagram

Si të fshini llogarinë tuaj në Instagram

· 1 · 54

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 02-10-2013, 22:50:02
Si të fshini llogarinë tuaj në Instagram
      


Fotot e vjetra dhe filtrat nostalgjikë nuk janë për këdo dhe lidhja e ngushtë e Instagram-it me Facebook-un mund të ngrejë disa çështje privatësie për disa njerëz. Pra, me pak fjalë, keni plot arsye pse mund të doni ta mbyllni …...
            

http://www.pcworld.al/si-te-fshini-llogarine-tuaj-ne-instagram/
      

Temat e fundit