Si të rikuperoni skedarët e dëmtuar të një hard drive-i të jashtëm - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si të rikuperoni skedarët e dëmtuar të një hard drive-i të jashtëm

Si të rikuperoni skedarët e dëmtuar të një hard drive-i të jashtëm

· 1 · 115

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 02-11-2013, 12:50:01
Si të rikuperoni skedarët e dëmtuar të një hard drive-i të jashtëm
      


Po e fillojmë këtë artikull duke theksuar faktin se një skedar të rëndësishëm nuk duhet ta ruani vetëm në një vend e aq më pak vetëm në hard drive. Kjo për arsyen se skedarët në hard drive mund të humbasin …...
            

http://www.pcworld.al/si-te-rikuperoni-skedaret-e-demtuar-te-nje-hard-drive-i-te-jashtem/
      

Temat e fundit