Si u bë Instagram në tri vite një ndër shërbimet më të fuqishme në botë - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si u bë Instagram në tri vite një ndër shërbimet më të fuqishme në botë

Si u bë Instagram në tri vite një ndër shërbimet më të fuqishme në botë

· 1 · 93

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 10-10-2013, 22:50:02
Si u bë Instagram në tri vite një ndër shërbimet më të fuqishme në botë
      


Para tri viteve, Kevin Systrom dhe kolegu i tij Mike Krieger lançuan shërbimin të cilin e quajtën Instagram dhe me këtë rast ndryshuan kuptimin e fotografisë dhe përdorimin e saj. Instagram sot është bërë shërbim shumë i popullarizuar i shpërndarjes …...
            

http://www.pcworld.al/si-u-be-instagram-ne-tri-vite-nje-nder-sherbimet-me-te-fuqishme-ne-bote/
      

Temat e fundit