Skype vendos të ndërrojë API-në në fund të këtij viti - Zeri.tech

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Skype vendos të ndërrojë API-në në fund të këtij viti

 Skype vendos të ndërrojë API-në në fund të këtij viti

· 1 · 329

  • Postime: 25420
  • Karma: +0/-0

ne: 03-11-2013, 20:50:02
Skype vendos të ndërrojë API-në në fund të këtij viti
      


Porosia e fundit që vjen kur e hapni Skype-n në desktopin tuaj mund të ishte që duhet të përjetoni pasoja, nëse jeni duke përdorur aplikacione dhe vegla të palës së tretë me shërbimin VoIP. Në dhjetor, Microsoft-i është duke planifikuar …...
            

http://www.pcworld.al/skype-vendos-te-nderroje-api-ne-ne-fund-te-ketij-viti/
      

Temat e fundit