Spami në mediat shoqërore rritet me 355 % - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Spami në mediat shoqërore rritet me 355 %

Spami në mediat shoqërore rritet me 355 %

· 1 · 92

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 02-10-2013, 22:50:02
Spami në mediat shoqërore rritet me 355 %
      


Teksa klientët e e-mailëve përmirësohen në gjetjen dhe filtrimin e spameve, spam-dërgueist janë duke u zhvendosur në rrjetet shoqërore, ku ata kanë më tepër mundësi që të mos gjenden. Kjo është arsyeja, që sipas një studimi të ri, spami vetëm …...
            

http://www.pcworld.al/spami-ne-mediat-shoqerore-rritet-me-355/
      

Temat e fundit