Steve Wozniak mohon akuzat që ka kritikuar iPad-ët e rinj - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Steve Wozniak mohon akuzat që ka kritikuar iPad-ët e rinj

Steve Wozniak mohon akuzat që ka kritikuar iPad-ët e rinj

· 1 · 71

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 28-10-2013, 20:50:02
Steve Wozniak mohon akuzat që ka kritikuar iPad-ët e rinj
      


Bashkë-themeluesi i Apple, Steve Woznaik mund të ketë si histori kritikën ndaj ndërmarrjes për të cilën ka ndihmuar që të themelohej, por sipas një raporti nga NewDomanin.net, i ka dalë për të qartësuar se “kurrë nuk ka kritikuar iPad-ët e …...
            

http://www.pcworld.al/steve-wozniak-mohon-akuzat-qe-ka-kritikuar-ipad-et-e-rinj/
      

Temat e fundit