Sulmohen nga hakerët të dhënat e aplikacionit kalendar Sunrise në iPhone - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sulmohen nga hakerët të dhënat e aplikacionit kalendar Sunrise në iPhone

Sulmohen nga hakerët të dhënat e aplikacionit kalendar Sunrise në iPhone

· 1 · 185

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 05-11-2013, 12:50:02
Sulmohen nga hakerët të dhënat e aplikacionit kalendar Sunrise në iPhone
      


Përdoruesit e aplikacionit Sunrise morën një e-mail në fundjavë duke treguar efektet e një sulmi kibernetik javën e kaluar në MongoHQ, që është ofruesi i shërbimeve për bazë me të dhëna për ndërmarrjen. Drejtuesi ekzekutiv i Sunrise, Pierre Valade, i …...
            

http://www.pcworld.al/sulmohen-nga-hakeret-te-dhenat-e-aplikacionit-kalendar-sunrise-ne-iphone/
      

Temat e fundit