Kate Middleton dhe Princi Williams - Celebrities

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kate Middleton dhe Princi Williams

Kate Middleton dhe Princi Williams

· 1 · 84

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 28-05-2019, 12:18:09
Së fundmi dukesha Kate Middleton ka qenë e ftuar në një bashkëbisedim online me një grup prindërish për të ndarë eksperiencat e tyre me pandeminë dhe përballimin e saj në familjet e tyre.

Gjatë bisedës ,Kate u pyet se kush ka qenë suporti më i madh për të gjatë këtij viti. Ajo u përgjigj duke thënë se William ka qenë personi që e ka qetësuar dhe mbështetur gjatë kësaj situate. Po ashtu shumë nga prindërit e tjerë përmendën faktin që familjarët e tyre i kanë ndihmuar ta përballojnë çdo gjë me kujdes këtë vit.
« Editimi i fundit: 08-02-2021, 00:20:54 nga M A X »

Temat e fundit