Roped with Olsi - Televizion

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Roped with Olsi

Roped with Olsi

· 1 · 85

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 28-05-2019, 12:24:14
Olsi Bylyku nuk eshte vetem nje kengetar dhe komedian shume i suksshem, por sefundmi ka dhe programin e tij te vecante, i cili dallohet jo vetem per formatin e tij te vecante por dhe per faktin se nuk i perket asnje TV, por gjendet direkt dhe vetem online ne Youtube.
Roped with Olsi gjendet ne kete adrese https://www.youtube.com/channel/UCwzHVx2U9nCtLc45zN46Vug
« Editimi i fundit: 08-02-2021, 23:44:08 nga M A X »

Temat e fundit