Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 28-05-2019, 12:24:23 »

Gjoni Black me Meriton Mjekiqin eshte bere adresa kryesore per kengetare te rinj, por dhe te vjeter, te cilet duan te tregojne veten e tyre se sa te zote jane te krijojne vargje freestyle.
https://www.youtube.com/watch?v=gAUU5uXsFiI