Atalanta Kercyku (info, foto, video) - Influencer

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Atalanta Kercyku (info, foto, video)

Atalanta Kercyku (info, foto, video)

· 6 · 97

 • Postime: 27152
 • Gjinia: Mashkull

ne: 29-05-2019, 10:50:09
Teme per modelen,  modelen dhe influenceren Atalanta Kercyku
 
« Editimi i fundit: 20-11-2020, 12:07:47 nga M A X »

 • Postime: 22645

#1 ne: 03-03-2020, 18:40:47
 
« Editimi i fundit: 22-11-2020, 18:00:39 nga InfoZ »

 • Postime: 27152
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 21-04-2020, 16:56:28
👑 Miss World Albania 2019 👑
Msc.Architect 📐🏛
Vegetarian 🍃🐾
Moon child 🌙🦀
missatalanta 👻
👑Miss Ballkan 2015👑
Atalanta Kërçyku është vajza që këtë vit përfaqësoi Shqipërinë në “Miss World”. Pas kësaj eksperience, bukuroshja zbulon detaje nga përfaqësimi i saj në Londër për suplementin “Bluetooth” të “Gazeta Shqiptare”. Veç pamjes, Atalanta ka çuar një copëz kulture shqiptare në Angli. Duke folur për botën e të bukurës dhe spektaklet, ajo shprehet se tashmë nuk kanë rëndësinë që dikur kishin. Një mashkull në jetën e saj? Mes modelingut dhe arkitekturës, vështirë se mund të dal një djalë për t’i fituar zemrën./balkanweb

Atalanta ne IG https://www.instagram.com/atalantakercyku/
Atalanta ne Twitter https://twitter.com/atalantakercyku

 • Postime: 27152
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 20-11-2020, 12:11:35
 

 

 

 

 

 • Postime: 27152
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 20-11-2020, 12:12:30
 

 

 • Postime: 27152
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 20-11-2020, 12:13:20
 Duke punuar


 

Temat e fundit