Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 20-11-2020, 12:13:20 »

 Duke punuar


 
Postuar nga: M A X
« ne: 20-11-2020, 12:12:30 »

 

 
Postuar nga: M A X
« ne: 20-11-2020, 12:11:35 »

 

 

 

 

 
Postuar nga: M A X
« ne: 21-04-2020, 16:56:28 »

👑 Miss World Albania 2019 👑
Msc.Architect 📐🏛
Vegetarian 🍃🐾
Moon child 🌙🦀
missatalanta 👻
👑Miss Ballkan 2015👑
Atalanta Kërçyku është vajza që këtë vit përfaqësoi Shqipërinë në “Miss World”. Pas kësaj eksperience, bukuroshja zbulon detaje nga përfaqësimi i saj në Londër për suplementin “Bluetooth” të “Gazeta Shqiptare”. Veç pamjes, Atalanta ka çuar një copëz kulture shqiptare në Angli. Duke folur për botën e të bukurës dhe spektaklet, ajo shprehet se tashmë nuk kanë rëndësinë që dikur kishin. Një mashkull në jetën e saj? Mes modelingut dhe arkitekturës, vështirë se mund të dal një djalë për t’i fituar zemrën./balkanweb

Atalanta ne IG https://www.instagram.com/atalantakercyku/
Atalanta ne Twitter https://twitter.com/atalantakercyku
Postuar nga: InfoZ
« ne: 03-03-2020, 18:40:47 »

 
Postuar nga: M A X
« ne: 29-05-2019, 10:50:09 »

Teme per modelen,  modelen dhe influenceren Atalanta Kercyku