Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: InfoZ
« ne: 19-11-2020, 15:27:25 »

 

 

 

 
Postuar nga: M A X
« ne: 12-04-2020, 22:45:06 »

Postuar nga: M A X
« ne: 12-04-2020, 22:44:35 »

Engjëllusha Salihu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Engjëllusha Salihu eshte nje artiste e re dhe shume e talentuar. Perveq zërit të saj të ëmbël, ajo gjithashtu është simpatike dhe me trup fantastik. Trashigimtare e muzikes se mirefillte shqipe, vajza e artistes se madhe Shyhrete Behluli vjen ne skene kengtarja me e re. Por ajo me e njohur kur kendoi me nenen e saj te madhen, Shyrete Behlulin, "Lum per mu, e lum per ju". /teksteshqip
 
Postuar nga: InfoZ
« ne: 28-02-2020, 00:26:25 »

Teme per Engjellusha Salihu
Postuar nga: M A X
« ne: 29-05-2019, 10:51:07 »

Teme per kengetaren e njohur Engjellusha Salihu