Margaret Shllaku (info, foto, video) - Influencer / Blogger

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Margaret Shllaku (info, foto, video)

Vizitor · 6 · 997

Margaret Shllaku (info, foto, video)

Vizitor · 6 · 997

ne: 17-11-2020, 21:06:31
Teme per modelen dhe influenceren Margaret Shllaku
 
« Editimi i fundit: 12-02-2021, 07:59:49 nga 12:51 »

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 18-11-2020, 08:56:27
 

 

 

 

 

 

 • Postime: 25425
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 12-02-2021, 08:00:10
 

 • Postime: 25425
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 12-02-2021, 08:00:42
 

 • Postime: 25425
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 12-02-2021, 08:00:58
 

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 15-02-2021, 09:11:28

Fotomodelja më e mirë në botë e vitit 2017, Margaret Shllaku, ka qenë e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ku ka folur për jetën e saj personale.

E pyetur nëse ka tradhtuar ndonjëherë, ajo tha jo, por ka pasur lidhje paralale me disa persona njëkohësisht.

“Tradhëtia ndodh kur je në një lidhje, dhe kjo nuk ka ndodhur, por kur kam patur njohje dhe nuk kam qenë e sigurt, kam patur edhe njohje të tjera paralele”, tha ajo.

Në vazhdim të intervistës Margaret theksoi se për momentin është në një lidhje shumë të lumtur.

Fotomodelja tha se partneri i kishte dhuruar 1 apartament dhe 2 makina.

/Tema

Temat e fundit