Kam dhimbje barku - Jeta

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kam dhimbje barku

Kam dhimbje barku

· 2 · 527

  • Postime: 11
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 18-09-2006, 17:03:24
Kam dhimbje te forta barku, kush mund te me ndihmoje
« Editimi i fundit: 12-01-2021, 12:42:34 nga 12:51 »

  • Postime: 28587
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 17-12-2020, 00:58:07
Shko te mjeku, s'ke ca ben ketu
« Editimi i fundit: 12-01-2021, 12:43:22 nga 12:51 »

Temat e fundit