Kam dhimbje te forta - Jeta

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kam dhimbje te forta

Vizitor · 2 · 21

Kam dhimbje te forta

Vizitor · 2 · 21

ne: 18-10-2006, 00:52:16
Kush me ndihmon te heq keto dhimbje te forta? Cfare duhet te bej?
« Editimi i fundit: 12-01-2021, 12:34:35 nga 12:51 »

  • Postime: 27287
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 17-12-2020, 01:01:36
....
« Editimi i fundit: 12-01-2021, 12:35:03 nga 12:51 »

Temat e fundit