Ta percjellesh apo jo lengun mashkullor - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ta percjellesh apo jo lengun mashkullor

Ta percjellesh apo jo lengun mashkullor

· 3 · 80

  • Postime: 5
  • Karma: +0/-0

ne: 17-05-2007, 04:09:29
Gjate aktit oral si e beni ju e percillni spermen apo jo?
« Editimi i fundit: 13-01-2021, 13:39:28 nga 12:51 »

  • Postime: 160
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 08-03-2021, 12:25:56
Si te duash. Une preferoj ta percjell. Mendo qe keshtu nuk ke nevoje te nderrosh carcafet 😋😅

  • Postime: 336
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 15-03-2021, 21:54:41
Degjoni cfare thote zysha e seksit :D

Temat e fundit