Nuk kemi me seks ne marredhenien tone - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Nuk kemi me seks ne marredhenien tone

Vizitor · 2 · 62

Nuk kemi me seks ne marredhenien tone

Vizitor · 2 · 62

ne: 20-05-2007, 01:51:13
Jemi prej shume vitesh te martuar dhe nuk kemi bere me sex prej shume kohesh? Me mungon dhe nuk di si te veproj. Bashkeshorti nuk duket hic i interesuar. Nuk e kuptoj perse....
« Editimi i fundit: 13-01-2021, 13:38:20 nga 12:51 »

  • Postime: 160
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 08-03-2021, 12:25:00
Mos ka ndonjë tjeter? Është problem serioz sidomos kur marredhenia vuan prej mungeses se intimitetit

Temat e fundit