Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: stellina
« ne: 08-03-2021, 12:25:00 »

Mos ka ndonjë tjeter? Është problem serioz sidomos kur marredhenia vuan prej mungeses se intimitetit
Postuar nga: wila
« ne: 20-05-2007, 01:51:13 »

Jemi prej shume vitesh te martuar dhe nuk kemi bere me sex prej shume kohesh? Me mungon dhe nuk di si te veproj. Bashkeshorti nuk duket hic i interesuar. Nuk e kuptoj perse....