Sa i vogel eshte i vogel? - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa i vogel eshte i vogel?

Vizitor · 2 · 45

Sa i vogel eshte i vogel?

Vizitor · 2 · 45

ne: 29-05-2007, 12:26:20
E kuptoni ku e kam fjalen....per ata qe se kapin cfare eshte penis i vogel per nje femer? Sa duhet te jete qe te kenaqet gjate seksit me mashkullin  :S
« Editimi i fundit: 13-01-2021, 13:51:14 nga 12:51 »

  • Postime: 160
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 08-03-2021, 12:22:25
10cm e lart. Me poshte me mire blej nje dildo

Temat e fundit