Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: stellina
« ne: 08-03-2021, 12:20:55 »

Çfarë gabimi moj. Lui fene sa te mundesh dhe kur te vjen
Postuar nga: Klarisaaa
« ne: 29-05-2007, 12:53:09 »

Kur bej seks me te dashurin nuk arrij asnjehere orgazmen, por kur nuk eshte ai e filloj me gishta apo ndonjhere me vibrator dhe vetem ne kete menyre arrij kulmin. Por ndjehem disi keq per kete gje. Jam ne gabim apo jo?